studio madaj

 

O mnie

"Kosmetyka to moja pasja jak i praca zawodowa. Nic nie cieszy bardziej jak efekt pracy, która zmienia czyiś wizerunek na lepsze, a tym samym dowartościowuje i pomaga uwierzyć w siebie."

 

Od tego właśnie jestem ja ;) Dzięki swoim umiejętnościom wnoszę w życie każdej swojej klientki/ta tą iskierkę i zastrzyk pozytywnej energii.

Wszystko po to by w efekcie końcowym sesji zdjęciowej, zabiegów kosmetycznych, stylizacji rzęs, paznokci, makijażu można było usłyszeć wszędobylskie 'WOW' ;)

Dnia 9 lutego 2011r. gabinet otrzymał prestiżową nagrodę "Brylantowa gwiazda", którą osobiście odebrałam z rąk Krzysztofa Ibisza podczas gali odbywającej się wówczas w Sali Ratuszowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Nagroda ta to wynik nominacji, jaką gabinet otrzymał od klientów w plebiscycie "Client's Choice Awards" pod patronatem "Existence Magazine" - Niezależnego Magazynu dla Niezależnych Kobiet. Nagrodę tę przyznaje się przede wszystkim według kryterium zadowolenia klientów. Nominacje do nagród przyznawane były w ramach dwuetapowej weryfikacji. Etap pierwszy to nominacje, rekomendacje oraz opinie klientów, a etap drugi to wizyta tzw. tajemniczego klienta weryfikującego jakość usług na miejscu.

Cieszy mnie to, że gabinet został zauważony. Satysfakcja jest tym większa, że do plebiscytu "Studio Stylizacji i Urody" zgłosili jego klienci.

 

 Zapraszam,

mgr Jolanta Madaj