Metamorfoza ze Studiem Stylizacji i Urody

Chcesz zmienić swój wizerunek? Szukasz nowego pomysłu na swój wygląd? Chcesz wyglądać atrakcyjnie a może po prostu chcesz się odmłodzić? Przyjdź do nas! Zmieniliśmy wizerunek i życie wielu osób. Od lat uczestniczymy w różnych metamorfozach.  Możemy zmienić również Twoje życie na lepsze! Musisz tylko podjąć decyzję o zmianie!


Jak odbywa się metamorfoza?

 Pierwszy krok to konsultacja, podczas której ustalimy zakres zabiegów. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, potrzebach, marzeniach. Ocenimy kondycję Twojej skóry, Twój stan zdrowia i ułożymy odpowiedni dla Ciebie plan zabiegów.

 
Konsultacje

 Konsultacje do Metamorfozy prowadzi Jolanta Madaj, właścicielka Studia Stylizacji i Urody
 

Przebieg metamorfozy

 Każda metamorfoza, tak jak każda kobieta jest inna. Do każdej metamorfozy dobieramy indywidualnie rodzaj zabiegów i tryb ich wykonywania. Zabiegi rozłożone są w czasie w taki sposób, aby przynosiły jak największe efekty.
 

Jakie zabiegi możesz wykonać w ramach metamorfozy?

 Proponujemy szeroki zakres zabiegów, które możemy zaproponować Ci w ramach metamorfozy. Ich zakres ograniczony jest jedynie Twoim budżetem. Metamorfoza ze Studiem Stylizacji i Urody pomoże Ci zmienić swoją fryzurę i styl ubierania. Lekarz medycyny estetycznej pomoże Ci pozbyć się zmarszczek, wymodelować twarz, powiększyć usta, rozświetlić twarz. Możesz leczyć przebarwienia, pękające naczynia, rozstępy, blizny czy nadmierne owłosienie. Nasi specjaliści od pielęgnacji ciała wyszczuplą i ujędrnią Twoje ciało a kosmetyczki zadbają o promienną cerę i piękne spojrzenie. Studio Stylizacji i Urody to także specjalista od makijażu permanentnego. Możesz więc na stałe pokreślić naturalne piękno swojej twarzy wykonując u nas zabiegi makijażu permanentnego.
 

Wybierz dla siebie taką metamorfozę, o jakiej marzysz! Jeśli chcesz, możesz zmienić tylko swoją fryzurę i strój, jeśli oczekujesz więcej – zmień swój wizerunek i cofnij zegar o kilka lat!
 

Finał metamorfozy

 Po zabiegach możesz wybrać ofertę sesji zdjęciowej. Skorzystaj z niej, jeśli chcesz zatrzymać chwile i wspomnienia z pięknej przygody na dłużej. W finale metamorfozy możesz skorzystać z usług fryzjera-stylisty, wizażystki i stylistki stroju. Wykonane zdjęcia możesz zatrzymać w swoim albumie na pamiątkę.
 

Cena Metamorfozy ze Studiem Stylizacji i Urody

 Budżet metamorfozy ustalany jest indywidualnie i zależy od ilości i rodzaju wybranych zabiegów.