Studio fryzur:

GL7A9748_1-1
fryz1
ddd_150
_DSC2573
_DSC2574
_DSC2575
_DSC2576
_DSC2629
_DSC2632
_DSC2633
IMG_3039
IMG_3036
IMG_3038
3
1
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego celem jest odbudowa struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Keratyna, aplikowana na włosy w trakcie zabiegu, to naturalny budulec włosów, odpowiedzialny za ich kondycję i zdrowy wygląd. Terapia keratynowa jest alternatywę dla prostownicy czy sztucznych, chemicznych preparatów prostujących.

Keratynowe prostowanie włosów, to metoda prostowania, odżywania oraz regeneracji włosów poprzez uzupełnienie w ich strukturze niedoborów keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Formuła zabiegu została opracowana z myślą o kobietach, które cieszą się gęstymi, lecz puszącymi się, kręconymi włosami.
Keratynowe prostowanie włosów jest przeznaczone dla kobiet, które codziennie zmagają się z puszącymi się, przesuszonymi i trudnymi do ułożenia włosami. Zabieg można także przeprowadzić na włosach farbowanych, rozjaśnianych i zniszczonych innymi zabiegami chemicznymi.

Preparat keratynowy, używany podczas zabiegu, zawiera nie tylko keratynę, która regeneruje uszkodzone włosy, lecz także antyoksydanty, wyciągi z roślin i witaminy, które trwale nawilżają włosy i dostarczają niezbędnych składników odżywczych oraz kwasy tłuszczowe, które tworzą na włosach niewidoczną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, proste, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Efekty zabiegu utrzymują się nawet 5 miesięcy - zależy to od typu i gęstości włosów. Wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja włosów. Po zabiegu nie należy myć włosów przez 2-3 dni. W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu nie należy także zgniatać włosów, np. nie wiązać ich w kucyk czy spinać klamerkami. Po tym okresie należy używać szamponów bez soli, stosować keratynowe odżywki oraz maski bez silikonów.

 

L'Oreal Homme Cover 5 - to odpowiedź dla mężczyzn, dla których włosy zadbane i schludne są nieodłączną oraz bardzo ważną częścią nienagannego wyglądu. Idealna dla mężczyzn chcących ukryć siwe włosy a zarazem zachować zdrowy, perfekcyjny ale przede wszystkim naturalny, piękny wygląd - bez sztucznych refleksów. Włosy wyglądają na mocno zrestrukturyzowane i odświeżone, a otrzymany rezultat jest niezwykle długotrwały.

 

 

 

PRO FIBER - JUŻ W NASZYM SALONIE!
Jesteśmy już po szkoleniu i zapraszamy na usługę pielęgnacyjną PRO FIBER - jest to rewolucyjny zabieg pielęgnacyjno-regenerujący, jakiego do tej pory jeszcze nie było. Po wykonaniu zabiegu składniki aktywne nie wypłukują się tuż po pierwszym umyciu włosów w domu, lecz przy stosowaniu odpowiednich produktów do pielęgnacji włosów utrzymują do sześć tygodni.
Gama PRO FIBER to nowa generacja pielęgnacji, która rozpoczyna się w salonie fryzjerskim (tylko Salony Expert L’Oréal Professionnel) i jest reaktywowana w domu. Dzięki specjalnemu przeszkoleniu w zakresie wykonania usługi PRO FIBER fryzjer zastosuje odpowiednią linię kosmetyków dobraną do każdego poziomu uwrażliwienia włosów. 

 

 

LOREAL PROFESSIONNEL & ROWENTA STEAMPOD
- Odkryj unikalne działanie prokeratyny aktywowanej parą!


Częsta i intensywna stylizacja włosów sprawia, że włosy stają się matowe i słabe. Siły i lustrzanego blasku doda im połączenie prokeratyny i pary pod wysokim ciśnieniem, czyli nowa usługa ultrapielęgnacyjnej stylizacji Steampod dostępna jedynie w salonach L’Oreal Expert.


Jak to działa: prokeratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Usługę w salonie zaczynamy od umycia włosów, potem dobieramy odpowiedni krem wygładzający Steampod, następnie suszymy włosy i nakładamy serum odbudowujące na końcówki włosów i na końcu stosujemy urządzenie Steampod.


Rezultat: Włosy wzmacniają się i nabierają pięknego połysku. Tą metodą możemy intensywnie wygładzić włosy, zachować efekt naturalny lub zyskać fale dzięki odpowiedniej pracy prostownicą Steampod. Efekt z zabiegu na zabieg jest coraz bardziej widoczny i odczuwalny. Zabieg można wykonywać tak często jak jest to konieczne, nawet przy każdym myciu włosów.


Polecamy i zapraszamy do nas !


 Pobierz cennik